Oferta cateringu dla placówek szkolnych i edukacyjnych

Catering dla placówek edukacyjnych, obsługa stołówek w szkołach i przedszkolach.

Pyszne posiłki najwyższej jakości

Nasze dania dla dzieci przygotowywane są z najwyższej jakości produktów pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Gwarantujemy, że dostarczane przez nas posiłki są pełnowartościowe, smaczne i zdrowe. Nasi kucharze chętnie korzystają z produktów dostępnych sezonowo. Dieta dla dzieci jest dzięki temu oparta na urozmaiconych, nieprzetworzonych i naturalnych produktach.
Codziennie dbamy o to, aby wszystkie dostarczane przez nas posiłki były odpowiednio zbilansowane. O diety Państwa pociech troszczą się wykwalifikowani dietetycy żywienia zbiorowego z udokumentowanym doświadczeniem w dziedzinie gastronomii. Spełniamy wszystkie normy i wymogi związane z zasadami BHP, PPOŻ, HCCP, technologii i higieny produkcji żywności.

Diety żywieniowe dostosowane do każdych potrzeb

Wychodząc naprzeciw potrzebom placówek edukacyjnych, zapewniamy posiłki dla dzieci ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi, w tym dania wykluczające laktozę, wieprzowinę czy gluten. Nie stosujemy sztucznych ulepszaczy smaku.

Obecnie dostarczamy posiłki na stołówki m.in. w:

  • Szkole Podstawowej im. Samuela Bogumiła Lindego w Warszawie,
  • Przedszkolu Szkrabki w Warszawie,
  • Nowatorskiej Szkole Podstawowa w Warszawie,
  • Niepublicznym przedszkolu Jaś i Małgosia w Warszawie,
  • Wolnej Szkoła w Warszawie

Nowatorski system obsługi placówek oświatowych Masterszef:

Nasze indywidualne podejście do żywienia w szkołach i przedszkolach pozwoliło nam na uruchomienie elastycznego systemu obsługi zamówień Masterszef. Dzięki niemu Rodzice mogą zamówić dzieciom obiady, odwołać zaplanowane posiłki, a także dokonać płatności online.